0

Registrácia s reCAPTCHA v3

Dodacie a platobné podmienky

Predávajúci sa zaväzuje:
- dodať kupujúcemu druh a množstvo objednaného tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky
- dodať kupujúcemu tovar vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy

Predávajúci nezodpovedá za:
- oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou.
- oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
- za poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
- prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok

Kupujúci sa zaväzuje:
- objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov
- zaplatiť za tovar cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky

V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru,  je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

Predávajúci je oprávnený v závislosti na charaktere obchodu (množstvo, cena, náklady na prepravu, vzdialenosť a pod.) predovšetkým pri cene vyššej ako 197 €  žiadať kupujúceho o autorizáciu objednávky dôveryhodným spôsobom, napr. telefonicky alebo písomne. V prípade odmietnutia autorizácie kupujúcim, prevádzkovateľ považuje objednávku za neplatnú.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy:

- V prípade ak kupujúci odstúpi od kúpnej zmluvy vrátenie tovaru predávajúcemu , bude znášať náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu.


           
2. Dodacie lehoty
   Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Priemerná doba expedície nášho tovaru sa pohybuje v rozmedzí od 2 do 14 dní. Pri tovare, ktorý nie je skladom Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku.
            
3. Platby za tovar a poštovné
   Objednaný tovar zasielame kuriérskou službou na dobierku, na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Pri objednávkach nad 334 € možme požadovať zaplatenie zálohy vo výške cca 30 %. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu alebo doplatok pri preberaní dobierky doručovateľovi zásielky, prípadne na pošte.
Doprava:
Na dobierku Pošta službou EMS 6,00 € (s DPH)
Osobný odber (v kamennej predajni) (+0 €)
Osobný odber (po dohode)

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku a menia sa v rámci zľavových akcií až o desiatky percent nadol. Dôležité!!! Pri  porušení kúpnej zmluvy sa kupujúcemu účtujú skutočné výdavky na dopravu objednaného tovaru.
Predajca má právo priradiť tovaru poštovné podľa ozajstnej váhy.
Cena nie je fixná, dá sa po dohovore znížiť alebo odpustiť.
Pri objednávke do zahraničia poštovné vypočítavame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame.
Platba:
- formou dobierky
- hotovosť
- platba vopred (prevodom na účet)

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie Ďalšie informácie
>