| Základné údaje | |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436039834 |
| EAN13 Bal. | 8426436039834 |
| Hĺbka Výrobku | 75mm |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 400V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | Zástrčka |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka |
| Počet Pólov | 5 |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Séria | GESIS® |
| Šírka Výrobku | 47.7mm |
| Spôsob Upevnenia | Na Kábli |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC002560 Konektor Elektroinštalácií V Budovách |
| Typ | 5pólový Konektor |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové, Polyamid |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Výrobku | 17mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |