| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 14cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436054967 |
| EAN13 Bal. | 8426436054967 |
| Hĺbka Výrobku | 69.4mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.022kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | Zástrčka |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka |
| Počet Pólov | 3 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Séria | GESIS® |
| Šír. Hromad. Balenia | 9.3cm |
| Šírka Výrobku | 28.2mm |
| Spôsob Upevnenia | Na Kábli |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC002560 Konektor Elektroinštalácií V Budovách |
| Typ | 3pólová Zástrčka |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové, Polyamid |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 7cm |
| Výška Výrobku | 12.6mm |
| FARBA | červený |