| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436038196 |
| EAN13 Bal. | 8426436038196 |
| Hĺbka Výrobku | 8.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.006kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 45 × 22.5mm |
| Názov Výrobku/typ | Záslepka |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.2cm |
| Šírka Výrobku | 22.5mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 7.2cm |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | čisto Biela |