| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Druh Modulu | K45 (45×45mm) |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436040168 |
| EAN13 Bal. | 8426436040168 |
| Jed. Hmotnosť | 0.706kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 10A |
| Montážne Rozmery | 45 × 45mm |
| Názov Výrobku/typ | Istič |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Šírka Výrobku | 45mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000042 Prepäťová Ochrana |
| Typ | Charakteristika C |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 5cm |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |