| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436047075 |
| EAN13 Bal. | 8426436047075 |
| Jed. Hmotnosť | 0.055kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Jednoduchá Kolíska Kryt |
| Montážne Rozmery | 45 × 45mm |
| Názov Výrobku/typ | Kláves |
| Okienko Kontrolky Svetelnej | áno |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Podsvietenie. | Farba: červený, S Podsvietením |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.2cm |
| Šírka Výrobku | 45mm |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000011 Klávesa Pre Spínače, Stmievače, Tlačidlami, žalúziových Spínačov |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 7.2cm |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | Hliník |