| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 4.7cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436046986 |
| EAN13 Bal. | 8426436046986 |
| Hĺbka Vstavanie | 29mm |
| Hĺbka Výrobku | 34mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.026kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd Svetelný | 16AX |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Montážne Rozmery | 45 × 22.5mm |
| Názov Výrobku/typ | Tlačidlo |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Poznámky | Možnosť Použitia Klávesu K45 45×45mm Alebo 45×22,5mm. |
| Pripojovcí Systém | Tlačidlo 1-pólové (monostabilný) |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 4.7cm |
| Šírka Výrobku | 22mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC001590 Inštalačný Spínač |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 4.7cm |
| Výška Výrobku | 45mm |