| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 24.5cm |
| Druh Výrobku | Kompletný Výrobok |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436044104 |
| EAN13 Bal. | 8426436044104 |
| Hĺbka Vstavanie | 42.3mm |
| Hĺbka Výrobku | 42.3mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.055kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Kryt Zásuvky | Kompletné Puzdro |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | S Uzemnením, Zemniaci Kolík |
| Montážne Rozmery | 45 × 45mm |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 10.1cm |
| Šírka Výrobku | 45mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000125 Zásuvka |
| Typ | S Uzemňovacím Kolíkom |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Zástrčka |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 4.9cm |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | Hliník |