| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 19.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436035492 |
| EAN13 Bal. | 8426436035492 |
| Hĺbka Výrobku | 62mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.23kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Redukčný Uhol Podlaha-stena |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Použitie | Pre Kanál 65×20mm |
| Rozm. Kanála | 85 × 18mm |
| Séria | DCS ALU |
| Šír. Hromad. Balenia | 15.5cm |
| Šírka Výrobku | 133mm |
| Trieda ETIM | EC000052 Spojka Pripodlažných Kanálov |
| Typ Materiálu | Hliník, Pozinkovaná Oceľ |
| Uhol | 90° |
| Výška Hromad. Balení | 9.5cm |
| FARBA | Hliník |