| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436027763 |
| EAN13 Bal. | 8426436027763 |
| Jed. Hmotnosť | 0.036kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Koncová Záslepka |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Rozm. Kanála | 130 × 18mm |
| Séria | DCS ALU |
| Šír. Hromad. Balenia | 7cm |
| Šírka Výrobku | 130mm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky (np. Do Krabice) |
| Trieda ETIM | EC000866 Zakončenie Inštalačných Kanálov |
| Tvar Výrobku | Univerzálny ľavý/pravý |
| Typ Materiálu | Bezhalogénové, Nerezová Oceľ |
| Výška Hromad. Balení | 6.5cm |
| Výška Výrobku | 18mm |
| FARBA | Nerezová Oceľ |