| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 33cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436033665 |
| EAN13 Bal. | 8426436033665 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Jed. Hmotnosť | 0.386kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | T Spojka |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 14.2cm |
| Trieda ETIM | EC001939 Spojka T Pre Vybavené Kanálmi |
| Tvar Výrobku | Symetrický |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, ABS |
| Výška Hromad. Balení | 7cm |
| FARBA | čisto Biela |