| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436027862 |
| EAN13 Bal. | 8426436027862 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.052kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Koncová Záslepka |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Rozm. Kanála | 210 × 55mm |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 13cm |
| Šírka Výrobku | 210mm |
| Spôsob Upevnenia | Oddeliteľné |
| Trieda ETIM | EC000873 Zakončenie Vybavených Kanálov |
| Tvar Výrobku | Symetrický |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, ABS |
| Výška Hromad. Balení | 6.3cm |
| FARBA | čisto Biela |