| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 40.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436029040 |
| EAN13 Bal. | 8426436029040 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.925kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dolná časť S Vekom |
| Názov Výrobku/typ | Uhol |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Počet Viek Kanála | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Rozm. Kanála | 130 × 55mm |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 13cm |
| Šírka Výrobku | 130mm |
| Trieda ETIM | EC000876 Ploché Nárožia Pre Vybavené Kanály |
| Tvar Výrobku | Hore |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PVC, Anodizácia Hliníka |
| Uhol | 90° |
| Výška Hromad. Balení | 6.3cm |
| FARBA | Hliník |