| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436028500 |
| EAN13 Bal. | 8426436028500 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.15kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dolná časť S Vekom |
| Názov Výrobku/typ | Nastaviteľný Vonkajší Roh |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Počet Viek Kanála | 1 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Rozm. Kanála | 170 × 55mm |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 13cm |
| Šírka Výrobku | 170mm |
| Trieda ETIM | EC000872 Vonkajšie Nárožia Pro Vybavené Kanálmi |
| Tvar Výrobku | Symetrický |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, ABS, Bezhalogénové |
| Uhol | 65°-95° |
| Výška Hromad. Balení | 6.3cm |
| FARBA | Hliník |