| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.6cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436028838 |
| EAN13 Bal. | 8426436028838 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.333kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dolná časť S Vekom |
| Názov Výrobku/typ | Nastaviteľný Vnútorný Roh |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Počet Viek Kanála | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Rozm. Kanála | 210 × 55mm |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 18.6cm |
| Šírka Výrobku | 210mm |
| Trieda ETIM | EC000867 Vnútorné Nárožia Pre Vybavené Kanály |
| Tvar Výrobku | Symetrický |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, ABS, Bezhalogénové |
| Uhol | 85°-95° |
| Výška Hromad. Balení | 9.5cm |
| FARBA | čisto Biela |