| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 202cm |
| Dĺžka Výrobku | 2m |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436028012 |
| EAN13 Bal. | 8426436028012 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 1.925kg |
| Jednotka Miery | M |
| Názov Výrobku/typ | Inštalačný Kanál |
| Počet Komôr | 3 |
| Počet Priečok | 2 |
| Počet V Zbernom Balení | 8 |
| Počet Viek Kanála | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Rozm. Kanála | 130 × 55mm |
| Séria | CABLOMAX |
| Šír. Hromad. Balenia | 17cm |
| Šírka Veka | 45mm |
| Šírka Výrobku | 130mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC001938 Vybavený Kanál |
| Typ | PVC |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PVC |
| Vlastnosti | Priamy, Montáž Príslušenstva K45, Veko Je Súčasť Balenia |
| Výška Hromad. Balení | 19.5cm |
| FARBA | čisto Biela |