| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 304cm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436027596 |
| EAN13 Bal. | 8426436027596 |
| Jed. Hmotnosť | 5kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Jednostranná |
| Názov Výrobku/typ | Stĺpec |
| Počet Komôr | 1 |
| Počet Priečok | 0 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Anodizácia |
| Poznámky | Priama Montáž Modulov V štandarde K45. |
| Rozsah Nastavenia | 0-0.5m |
| Séria | ALK |
| Šír. Hromad. Balenia | 14cm |
| Trieda ETIM | EC001941 Elektroinštalačné Stĺpik |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Materiálu | Hliník |
| Typ Montáže | Podlahový, Rozperný, Stropný, Skrutkový |
| Výška Hromad. Balení | 10.2cm |
| Výška Výrobku | 3m |
| FARBA | Hliník |