| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 14cm |
| Druh Výrobku | Náhradný Diel |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436021426 |
| EAN13 Bal. | 8426436021426 |
| Jed. Hmotnosť | 0.042kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Horné Veko |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Použitie | Do Stĺpikov A Ministĺpikov, Jednostranných |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | ALC |
| Šír. Hromad. Balenia | 9.3cm |
| Trieda ETIM | EC002453 Maskovacia Rozeta Elektroinštalačných Stĺpov |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 7cm |
| FARBA | čisto Biela |