| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 0cm |
| Druhy Modulov | K45, CIMA, SIMON 500 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436052369 |
| EAN13 Bal. | 8426436052369 |
| Jed. Hmotnosť | 0kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Jednostranná |
| Názov Výrobku/typ | Mini Stĺpec |
| Počet Komôr | 1 |
| Počet Modulov | 3 |
| Počet Modulov CIMA | 3× CIMA |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 3× S500 |
| Počet Priečok | 0 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Poznámky | Na Montáž Príslušenstva Použite Zodpovedajúci Suport S Maskovacou Lištou SAL100/.. Alebo 52550900-.. V Počte Zodpovedajúcom Počtu Inštalovaných Modulov |
| Séria | ALC |
| Šír. Hromad. Balenia | 0cm |
| Trieda ETIM | EC001941 Elektroinštalačné Stĺpik |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Montáže | Podlahový, Skrutkový |
| Výška Hromad. Balení | 0cm |
| Výška Výrobku | 471mm |
| FARBA | čisto Biela |