| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 15.6cm |
| Dĺžka Výrobku | 140mm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436036604 |
| EAN13 Bal. | 8426436036604 |
| Jed. Hmotnosť | 0.372kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Základ |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Poznámky | Môže Byť Použitá Ako Základňa Pod Minivežu KT A Ministĺpiky ALK. |
| Séria | DCS ALU |
| Šír. Hromad. Balenia | 15cm |
| Šírka Výrobku | 140mm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky (np. Do Krabice) |
| Trieda ETIM | EC000113 Rozvetvovacie Krabice Do Inštalačných Kanálov |
| Typ Materiálu | Nerezová Oceľ |
| Vlastnosti | 2 Zárezy 85×18 A 2 Výrezy 130×18 90º |
| Výška Hromad. Balení | 6.3cm |
| Výška Výrobku | 30mm |
| FARBA | Nerezová Oceľ |