| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 13.7cm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436056046 |
| EAN13 Bal. | 8426436056046 |
| Horľavosť Materiálu | + 650 ° C / 30 S. (GWFI Podľa Normy IEC 60670 |
| Jed. Hmotnosť | 0.43kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Vklad Podlahovej Krabice |
| Počet Modulov K45 | 1× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | KSE IP66 |
| Šír. Hromad. Balenia | 13.7cm |
| Stupeň Ochrany IP | IP66 |
| Tepelná Odolnosť | + 70 ° C Podľa Normy IEC 60670 |
| Trieda ETIM | EC000024 Vklad Pre Podlahovú Montáž |
| Tvar Výrobku | štvorcová |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové, Nerezová Oceľ |
| Typ Montáže | Pre Zýšenie Podlahy, Pre Liate Podlahy |
| Vlastnosti | So Zásuvkou Schuko A RJ45 Kat. 6 UTP |
| Výška Hromad. Balení | 7.7cm |
| FARBA | Nerezová Oceľ |