| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 34.7cm |
| Druh Výrobku | Náhradný Diel |
| Druhy Modulov | CIMA |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436017337 |
| EAN13 Bal. | 8426436017337 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 16mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.174kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček Príslušenstva |
| Počet Modulov | 3 |
| Počet Modulov CIMA | 3× CIMA |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Použitie | Do Podlahových Krabíc |
| Séria | CIMA |
| Šír. Hromad. Balenia | 13.5cm |
| Šírka Výrobku | 173mm |
| Trieda ETIM | EC002250 Prechodový Adaptér Pre Elektroinštalačného Vybavenie |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Skrutkovacie |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Výrobku | 132mm |
| FARBA | čisto Biela |