| Základné údaje | |
| Dĺžka Výrobku | 346mm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436065246 |
| EAN13 Bal. | 8426436065246 |
| Hĺbka Vstavanie | 58mm |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 330 × 64mm |
| Názov Výrobku/typ | Rámček |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | OFIBLOK LINE |
| Šírka Výrobku | 76mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002759 Kancelárska Napájacia Lišta |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Montáže | Na Zabudovanie Do Zeme, S Rukoväťami, Zaskrutkované |
| Výška Výrobku | 58mm |
| FARBA | Chróm |