| Základné údaje | |
| Dĺžka Výrobku | 135mm |
| Druhy Modulov | K45 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Jednotka Miery | Ks |
| Káblová Priechodka | Vo Dne |
| Názov Výrobku/typ | Základ S Prepustí Na Dne |
| Počet Modulov K45 | 2× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | OFIBLOK COMPACT |
| Šírka Výrobku | 54mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002759 Kancelárska Napájacia Lišta |
| Tvar Výrobku | Pravouhlý |
| Typ Materiálu | Anodizácia Hliníka |
| Typ Montáže | Pomocou Príchytiek |
| Výška Výrobku | 54mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |