| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 5.5cm |
| Dĺžka Výrobku | 315mm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436038974 |
| EAN13 Bal. | 8426436038974 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Jed. Hmotnosť | 0.33kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Káblová Priechodka | Bočné |
| Názov Výrobku/typ | Základ |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | OFIBLOK COMPACT |
| Šír. Hromad. Balenia | 31.7cm |
| Šírka Výrobku | 54mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002759 Kancelárska Napájacia Lišta |
| Tvar Výrobku | Pravouhlý |
| Typ Materiálu | Anodizácia Hliníka |
| Typ Montáže | Pomocou Príchytiek |
| Výška Hromad. Balení | 6cm |
| Výška Výrobku | 54mm |
| FARBA | čisto Biela |