| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 8.4cm |
| Dĺžka Výrobku | 400mm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436039056 |
| EAN13 Bal. | 8426436039056 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Jed. Hmotnosť | 0.631kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Káblová Priechodka | Nie Je Súčasťou Sady, Bočné |
| Model | Povrchová Montáž |
| Názov Výrobku/typ | Základ |
| Počet Modulov K45 | 7× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | OFIBLOK PLUS |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.4cm |
| Šírka Výrobku | 74mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002759 Kancelárska Napájacia Lišta |
| Tvar Výrobku | Lichobežník |
| Typ Materiálu | Anodizácia Hliníka |
| Typ Montáže | Pomocou Príchytiek, Skrutkový |
| Výška Hromad. Balení | 40.8cm |
| Výška Výrobku | 69mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |