| Základné údaje | |
| Druh Modulu | K45/2 (45×22,5mm) |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436043794 |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 45 × 22.5mm |
| Názov Výrobku/typ | Vložka Pre Konektory GESIS |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šírka Výrobku | 22.5mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ | Do Konektora GESIS® |
| Typ Materiálu | Bezhalogénový Plast |
| Vlastnosti | Jednotlivý |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |