| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 44.5cm |
| Dĺžka Výrobku | 60mm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436052239 |
| EAN13 Bal. | 8426436052239 |
| Jed. Hmotnosť | 0.954kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | Ø114mm |
| Názov Výrobku/typ | Základ |
| Počet Modulov K45 | 2× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | TELEBLOK |
| Šír. Hromad. Balenia | 21.4cm |
| Šírka Výrobku | 103mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002759 Kancelárska Napájacia Lišta |
| Tvar Výrobku | Guľatý |
| Typ Materiálu | Anodizácia Hliníka |
| Typ Montáže | Na Zabudovanie Do Zeme, S Rukoväťami, Zaskrutkované |
| Výška Hromad. Balení | 14cm |
| Výška Výrobku | 242mm |