| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29.6cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053099490 |
| EAN13 Bal. | 8421053099490 |
| Jed. Hmotnosť | 0.526kg |
| Názov Výrobku/typ | Veko So Zámkom |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 3× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Použitie | Pre Nástenné Skrine |
| Séria | KOV, SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000775 Veko Pre Rozvodné Skrine |
| Typ Materiálu | Nerezová Oceľ |
| Výška Hromad. Balení | 5.5cm |