| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436050105 |
| EAN13 Bal. | 8426436050105 |
| Jed. Hmotnosť | 0.006kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Adaptér |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Použitie | Pre Kanál 20x30mm, Pre Nástenné Skrine CIMA PRO |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.2cm |
| Trieda ETIM | EC000211 Príruba Pro Skrine / Riadiace Skrine |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 7.2cm |
| FARBA | Hliník |