| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 17.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436045651 |
| EAN13 Bal. | 8426436045651 |
| Hĺbka Výrobku | 7mm |
| Jed. Hmotnosť | 1.37kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček Krabice |
| Počet Modulov CIMA | 2× CIMA |
| Počet Modulov K45 | 4× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | CIMA PRO |
| Šír. Hromad. Balenia | 17.5cm |
| Šírka Výrobku | 169mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Vertikálne/horizontálne, Pod Omietku, Skrutkovacie, Steny |
| Výška Hromad. Balení | 16cm |
| Výška Výrobku | 162mm |
| FARBA | Hliník |