| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 34cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053090763 |
| EAN13 Bal. | 8421053090763 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Hĺbka Výrobku | 9mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.207kg |
| Názov Výrobku/typ | Rámček Krabice |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 3× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 23cm |
| Šírka Výrobku | 220mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Vertikálne/horizontálne, Pod Omietku, Zástrčka, Steny |
| Výška Hromad. Balení | 21cm |
| Výška Výrobku | 164mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |