| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.25cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787842864 |
| EAN13 Bal. | 5902787842864 |
| Frekvenčný Rozsah | 5-862MHz |
| Hĺbka Vstavanie | 29mm |
| Hĺbka Výrobku | 37.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.09967kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Kryt Zásuvky | áno |
| Model | Zásuvka Koncová |
| Názov Výrobku/typ | Anténna Zásuvka R-TV Priechodná |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Počet Výstupů | 2 |
| Potlač/Piktogram | R-TV |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 10 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 77mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000439 Anténne Zásuvky |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Zásuvka, Skrutkové Svorky |
| Útlm Pripojenie Pre 860 MHz | 10dB |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 77mm |
| FARBA | Krémová |