| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.7cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787854553 |
| EAN13 Bal. | 5902787854560 |
| Hĺbka Vstavanie | 26mm |
| Hĺbka Výrobku | 42mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.052kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd Svetelný | 10AX |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Názov Výrobku/typ | Dvojpólový Spínač, Radenie č. 2S |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | Nie |
| Potlač/Piktogram | Symbol „0-1” |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Pripojovcí Systém | Spínač 2-pólový (bistabilný) |
| Séria | Simon 10 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 77mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC001590 Inštalačný Spínač |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 77mm |
| FARBA | Biela |