| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| Druh Zaťaženia | Iné |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787844066 |
| EAN13 Bal. | 5902787844066 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 28mm |
| Hĺbka Výrobku | 46mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.108kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Prúd | 6A |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Gombík/tlačidlo |
| Názov Výrobku/typ | Stmievač Pre Predradníky 1–10 V |
| Pamäť úrovne Jasu | áno |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Pre Použitie S časovým Vypínačom | Nie |
| Pre Použitie S Rádiovým Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom Pre Infračervený | Nie |
| Pre Použitie So Senzorom Pohybu | Nie |
| Pre Použitie So Senzorom Prítomnosti | Nie |
| Pre Zdroje Svetla | LED - NIE, LED Iba Dodatočným Stmievačom 1-10V, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - NIE, Lineárne žiarivky - NIE, Lineárna žiarivka Iba S Predradníkom Na Stmievanie 1-10V, Halogénové žiarovky 12V- Elektrický Transformátor - NIE, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Spinálný Transformátor - NIE, Halogénové žiarovky 12V Iba Dodatočným Stmievačom 1-10V, Zariadenia S Elektrickým Motorem (ventilátory) - NIE, Transformátor S Jadrom Troidný - NIE |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 8.7cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stmievače Seriové | Nie |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000534 Ovládač Systému Regulácie Osvetlenia |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Ovládania Stmievaním | 1-10 V |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 8.5cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | čokoládový |