| Základné údaje | |
| Clonenie RJ | Nie |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 3.9cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787555771 |
| EAN13 Bal. | 5902787555771 |
| Hĺbka Vstavanie | 21mm |
| Hĺbka Výrobku | 34mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0483kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka Počítačová Jednoduchá RJ45 Kategórie 6 S Protiprachovou Clonou |
| Odizolované Pripojenie Uzemnenia RJ45 | Nie |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Protiprachová Ochrana | áno |
| Puzdro Tienené RJ | Nie |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Smer Výstupu RJ | Jednoduchý |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky, Skrutky (np. Do Krabice) |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC001264 Telekomunikačná Zásuvka |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Svorka Prienikové Izolácie |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Nerez, Metalizovaný |