| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787857912 |
| EAN13 Bal. | 5902787857912 |
| Hĺbka Vstavanie | 26mm |
| Hĺbka Výrobku | 41mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0766kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Mechanické Ovládanie | áno |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 10A |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Model | Iné |
| Názov Výrobku/typ | Spínač žalúziový Jednonásobný Trojpolohový (1-0-2) |
| Počet Pólov | 1 |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | Nie |
| Potlač/Piktogram | Symbol „žalúziové" |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Iba Verzia IP20 |
| RAL | RAL 9003 |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Upínacie Montáž |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000044 Spínač/ Tlačidlo žalúziové |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Strieborná Matná |