| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 2cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787840075 |
| EAN13 Bal. | 5902787840075 |
| Hĺbka Výrobku | 22mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0219kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 1 - Násobný IP44 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Povrchová Ochrana | Dekor |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon Basic Neos |
| Šír. Hromad. Bal. | 9.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 92mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16.5cm |
| Výška Výrobku | 82.6mm |
| FARBA | Mahagón, Hydrografika |