| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 1.2cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787829278 |
| EAN13 Bal. | 5902787829278 |
| Hĺbka Výrobku | 9.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.002kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Záslepka Reproduktorových Zásuviek DGL 3.01/.. |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 6.2cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 12mm |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Trieda ETIM | EC000723 Protiprachová Záslepka Do Elektrických Zásuviek |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Vrecko S Nálepkou |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 9.5cm |
| Výška Výrobku | 29.5mm |
| FARBA | Antracitová |