| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 8cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787828608 |
| EAN13 Bal. | 5902787828608 |
| Hĺbka Vstavanie | 35mm |
| Hĺbka Výrobku | 46mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.197kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Názov Výrobku/typ | Reproduktor Do Rámčeka |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | K Dispozícii Je Iba Vo Farbách: /43, /44, /46, /48 |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.8cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| STAV VÝROBKU | STIAHNUTÝ Z PONUKY, VÝMENA: D05562N.02/ |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000652 Reproduktor |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 6cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Strieborná Matná |