| Základné údaje | |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787833909 |
| Frekvencia | 50-50Hz |
| Hĺ. Vstavanie | 28mm |
| Hĺ. Výrob. | 46.5mm |
| Men. Nap. | 230V |
| Názov Výrobku/typ | Spínač S Odložením Vypnutia S Relé |
| Povrch. Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Požadovaná Inštalácia 3-vodičová |
| Pre Zdr. Svetla | LED - ÁNO, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - ÁNO, Lineárna žiarivka - ÁNO, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Transformátor S Jadrom Troidný - ANO, Zariadenie S Elektrickým Motorom (ventilátory) - ÁNO |
| Pripevnenie | Pätky / Skrutky |
| Séria | Simon 54 |
| Šírk. | 75mm |
| Spôs. Mont. | Montáž Pod Omietku |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia | Skrutkové Svorky |
| Výr. | Prístroj S Krytom |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Hnedá Matná |