| Základné údaje | |
| Čas Vypn. Po Zmiznutí Pohybu | 5-1260sek. |
| Dl. Hromad. Balenia | 32cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 6cm |
| Dosah Senzora | Max 7 M, 110 ° Vodorovne |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787826260 |
| EAN13 Bal. | 5902787826260 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 28mm |
| Hĺbka Výrobku | 51mm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Intenzita Vonk. Svetla | 2-500(lx) Luks |
| Jed. Hmotnosť | 0.119kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Model | Senzor Pohybu |
| Názov Výrobku/typ | Sínač So Senzorom Pohybu Pre Verejné úžitkové Objekty |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Pre Zdroje Svetla | LED - NIE, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - NIE, Lineárne žiarivky - NIE, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Zariadenia S Elektrickým Motorem (ventilátory) - NIE, Transformátor S Jadrom Troidný - NIE |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000133 Kompletný Senzor Pohybu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Blister |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Krémová |