| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 32cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5.8cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| Druh Zaťaženia | Univerzálny |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787826185 |
| EAN13 Bal. | 5902787826185 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 28mm |
| Hĺbka Výrobku | 46.5mm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Jed. Hmotnosť | 0.11693kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Prúd | 8A |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Infračervené, Tlačidlo |
| Model | Relé |
| Názov Výrobku/typ | Spínač časový Diaľkovo Ovládaný S Relé |
| Pamäť úrovne Jasu | Nie |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Požadovaná Inštalácia 3-vodičová |
| Pre Použitie S časovým Vypínačom | Nie |
| Pre Použitie S Rádiovým Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom Pre Infračervený | áno |
| Pre Použitie So Senzorom Pohybu | Nie |
| Pre Použitie So Senzorom Prítomnosti | Nie |
| Pre Zdroje Svetla | LED - ÁNO, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - ÁNO, Lineárna žiarivka - ÁNO, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Zariadenie S Elektrickým Motorom (ventilátory) - ÁNO |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 9.3cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC001588 Elektronický Spínač |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Blister |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Zlatá Matná |