| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 32cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 6cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787871758 |
| EAN13 Bal. | 5902787871758 |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Prúd | 8A |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Model | Tlačidlo Skupiny |
| Názov Výrobku/typ | Skupinový Ovládač Pre žalúzie |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | áno |
| Potlač/Piktogram | Symbol „žalúziové" |
| Použitie | Skupinový Ovládač Umožňuje Ovládanie Skupinu Lokálnych Ovládačov. Vďaka Použitiu Skupinového Ovládača Je Možné Z Jedného Miesta Zdvihnúť A Spustiť Niekoľko žalúzií Súčasne. Ovládač Môže Ovládať žalúzie Z Jednej Miestnosti (napr. Obývacej Izby) Alebo Zo Skupiny Miestností (napr. Prízemie, Prvé Poschodie Alebo Najslnečnejšie Miestnosti). Inštaláciou Ovládača Pri Posteli V Spálni Alebo Pri Pohovke V Obývacej Izbe Dokážeme žalúzie Sklopiť A Zdvihnúť Bez Toho, Aby Ste Museli Prerušovať Zvyšok. Skupinový Ovládač Môže Navyše Pôsobiť Ako Centrálny Ovládač žalúzií. |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Inštalácia Tlačidiel žalúzií Vyžaduje ďalšie Zapojenie |
| Pripojovcí Systém | Ostatné |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000044 Spínač/ Tlačidlo žalúziové |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Blister |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15cm |
| FARBA | Strieborná Matná |