| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 3cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787847104 |
| EAN13 Bal. | 5902787847104 |
| Jed. Hmotnosť | 0.0153kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Jednoduchej Zásuvky S Uzemnením |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Potlač/Piktogram | „antibakteriálny”symbol |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové, Antibakteriálny |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| FARBA | Antibakteriálna Biela |