| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787823597 |
| EAN13 Bal. | 5902787823597 |
| Hĺbka Vstavanie | 26mm |
| Hĺbka Výrobku | 41mm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Jed. Hmotnosť | 0.06kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Kontakty - činné | 2 Kontakty Spínacie (NO) |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd Svetelný | 10AX |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Model | Dvojtlačidlo |
| Názov Výrobku/typ | Tlačidlo Dvojité Spínacie, Radenie č. 1/0+1/0 |
| Počet Pólov | 2 |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 2 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | Voliteľné, Nepripojené |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | * Pre Získanie Odolnosti IP44 Treba Použiť Tesnenie Rámčeku |
| Pripojovcí Systém | Tlačidlo 2x 1-pólový (monostabilný) |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000029 Tlačidlo |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Antracitová |