| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 1.6cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787848804 |
| EAN13 Bal. | 5902787848804 |
| Hodí Sa K | SW6/2M - Striedavý Prepínač Dvojitý |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Jed. Hmotnosť | 0.014kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dvojitá Kolísavá Klávesa |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Dvojitý Pre Dvojitý Striedavý Prepínač SW6/2M |
| Okienko Kontrolky Svetelnej | Nie |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Potlač/Piktogram | „antibakteriálny”symbol |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 9.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Spôsob Upevnenia | Upínacie Montáž |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Sáčok S Visačkou |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové, Antibakteriálny |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| FARBA | Antibakteriálna Biela |