| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 38cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 7.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787859510 |
| EAN13 Bal. | 5902787859510 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 37mm |
| Hĺbka Výrobku | 42mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.055kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Názov Výrobku/typ | Spínač / Tlačidlo Jednoduché Pre ST1M Na Vytvorenie Schodového č.6 Alebo Krížového č.7 Zapojenia |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Poznámky | Vyžaduje Pripojenie Neutrálneho Vodiča, Vyžaduje Sa Montážna Krabica S Minimálnou Hĺbkou 60 Mm. |
| Séria | Simon 54 Touch |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 15.5cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky (np. Do Krabice) |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 6.8cm |
| Výška Jedn. Bal. | 6cm |
| Výška Výrobku | 75mm |