| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 1.3cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787827373 |
| EAN13 Bal. | 5902787827373 |
| Hĺbka Výrobku | 9.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.1297kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 2- Násobný Kovový |
| Počet Modulov | 2 |
| Počet V Zbernom Balení | 15 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Poznámky | * Pre Získanie Odolnosti IP44 Treba Použiť Tesnenie Rámčeku |
| Séria | Simon 54 Premium |
| Šír. Hromad. Bal. | 9cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 153mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Obal Zmršťocací (skin-pack) |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Kov, Hliník, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 21cm |
| Výška Výrobku | 87mm |
| FARBA | Tmavá Oceľ |