| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 9.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053058442 |
| Hĺbka Vstavanie | 31mm |
| Hĺbka Výrobku | 50mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.14kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Senzor Zaplavenia |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.5cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| STAV VÝROBKU | STIAHNUTÝ Z PONUKY - Do Vypredania Zásob |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Jedn. Bal. | 8cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Biela |